Welcome to www.publialb.com

Login to www.publialb.com and enjoy the full functionality of this site. If you don't want this to happen, go to the normal www.publialb.com login page.

What does having an account let you do?
  • - View your submitted articles
What does it cost me?

Having a www.publialb.com account is absolutely FREE! All we require is your email address and a password, and you can start saving your designs today!

Member Login
Lost your password?
Not a member yet? Sign Up!

Lakuriq gjithnjë e më shumë, pamjet e reja të Bleonës si e ka bërë nëna

Të zhvishesh apo të mos zhvishesh, kjo është çështja! Dhe për Bleonën, duket se zgjidhja është e para, ndoshta për hir të komercializmit më të shpejtë dhe më masiv që fitohet duke nxjerrë hiret. Në këtë set fotosh që shikoni, noa.al ju... More »

Is this the world’s scariest cat? Sphynx monster looks more like a gremlin than a pussycat

With looks like this you would probably want to keep this moody moggy hidden indoors.But remarkab... More »

Policia Rrugore Kineze Kontrollon Trafikun me “Policë-Kukull”

Policia Rrugore Kineze Kontrollon Trafikun me “Policë-Kukull”

Policia Rrugore kineze ka gjetur një mënyrë shumë të veçantë dhe me kosto të ulët për t... More »

10 Firmat që Sundojnë Botën

10 Firmat që Sundojnë Botën

Një pjesë e mirë e ekonomisë botërore disponohet nga duart e një grupi të vogël njerëzis... More »

Femrat të parat qe fluturojnë per në Mars

Femrat të parat qe fluturojnë per në Mars

Ekskursionet fluturuese në planetin kuq, në Mars, është e sigurt se do të ndodhin në vitin ... More »

Editor's Choice

Diellza kundër Operacioneve Plastike

Diellza kundër Operacioneve Plastike

Diellza Kolgeci është kundër operacioneve plastike dhe zotohet se ajo kurrë nuk do të lejojë ndonjë ndërhyrje... More »

Adelina Berisha: Kam shumë Oferta nga Meshkujt

Adelina Berisha: Kam shumë Oferta nga Meshkujt

Për këngëtaren simpatike nga Kosova, prej kohësh është shkruar se është përfshirë në një romancë me kën... More »

Brad Pitt: Në Pension pas 3 vitesh

Brad Pitt: Në Pension pas 3 vitesh

Është 47 vjeç, por nuk i tregon aspak dhe pohon se do të dalë në pension vetëm pas tre vitesh. Brad Pitt, buk... More »

Inside LifeStyle

Kamerat kapin politikanin duke kryer marrdhenie në pyll

Një politikan në Austri u kap duke kryer marredhenie nga kamerat e vendosura aty për të monitoruar jetën e egër...

Lakuriq gjithnjë e më shumë, pamjet e reja të Bleonës si e ka bërë nëna

Të zhvishesh apo të mos zhvishesh, kjo është çështja! Dhe për Bleonën, duket se zgjidhja është e para, ndos...

Ja kush është futbollisti më i preferuar nga femrat në Itali

Kush janë futbollistët e preferuar nga femrat? Meqë në këto moment jemi në Europianin 2012 në të gjithë bot...

Lakuriqet Vampire Plagosin 500 njerez dhe vrasin 4 femije?

Lakuriqet Vampire kanë sulmuar 500 njerëz, duke vrarë katër fëmijë në AmazonPeruane. Sulmet kanë ndodhur në ...

Barca e merr një “Messi të vogël” brazilian (SHIKONI VIDEON)

Barcelona ka siguruar shërbimet e talentit brazilian Artur Miani. Talenti 6 vjeçar i Sao Paolos llogaritet si një ...

Balotelit i ndalojne hyrjen ne Qenter tregtare me kapuc ne koke?

Sipas te perditshmes Daily mail Yllit te futbollit  i eshte ndaluar hyrja ne nje QenderTregtare ne  Manchester. Ne ...

Parlamenti i Shqiperise kopjon faqen e Webit te Shtepise se Bardhe(foto)

Specjalistet e It te parlamentit shqipetare nuk jane lodhur shume per te gjetur nje teme tjeter perKryetaren e Parlam...

Latest Stories

>

Lakuriq gjithnjë e më shumë, pamjet e reja të Bleonës si e ka bërë nëna

Të zhvishesh apo të mos zhvishesh, kjo është çështja! Dhe për Bleonën, duket se zgjidhja është e para, ndos...

Kamerat kapin politikanin duke kryer marrdhenie në pyll

Një politikan në Austri u kap duke kryer marredhenie nga kamerat e vendosura aty për të monitoruar jetën e egër...

Fjolla Morina, joshëse në plazh(Foto)

Është një nga këngëtaret më te nxehta të skenës shqiptare. Kosovarja Fjolla Morina, ka ngjallur shumë reagim...

Noçja ditën argëtohet me Ervinin e natën me Dritanin

Ajo kishte vendosur të largohej nga vëmendja mediatike, por si duket nuk i pëlqen jeta pa zhurmë. Noçja është ...

Lorik Cana deklaron se ka të dashur në Itali, por në Kosovë shoqërohet me Dardanën

Futbollisti i njohur Lorik Cana gjithmonë është në ‘’shënjestër’’ të femrave të bukura, edhe përkund...

Genta tani bën “show” në publik me rroba banje

Natyrën e saj moskokëçarëse e shfaqi në shtëpinë e vëzhguar, por tashmë i duhet të bjerë në sy me mënyra...

Ikën Evelin, Liami hidhet në “sulm” pas femrave

Pas disa ditësh që Evelin është larguar drejt Gjermanisë, do të provohet dashuria e Liamit për të, nëse do t...

Shqiptarja qe po i çmend gjermanet

Nga emri  nuk duket si shqiptare,por nga mbiemri po,madje edhe ate nga Maelsia e Malit te Zi. E kemi fjalen per buku...

Ermali i “BB5”: Ja pse nuk dua të bashkëjetoj me Françeskën

“Lidhja jonë është një lidhje normale dhe s‘ka arritur në atë gradë që ne të mos bëjmë asnjë moment...

“Kam fjetur me 177 meshkuj, por nuk jam lavire”

Biannca Lake, e cila mori pjesë në “X Factor” këtë sezon, ka pohuar se ka shkuar me plot 177 meshkuj.28-vjeç...

RSS www.publialb.com

>
Rss Technorati Twitter RSS2