Category - Lajme

Aktualitet Lajme

Vlora plot me rusë e polakë

Ketë fundjavë në bregdetin e Vlorës po pushojnë shumë turistë rusë dhe polakë. Ata thonë për abc neës se do te rikthehen sërish në Shqipëri për të shijuar...