Lifestyle

“New Look” nga Rita Ora –

Sapo u publikua dhe duket se do të jetë një prej hiteve të verës. Bëhet fjalë për “New Look”, projektin më të ri muzikor të Rita Orës. Me një stil mjaft të...

Politike

Mbështetje për reformat –

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka bërë publike detaje nga takimi me Ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit, Philip Reeker...