Lifestyle

Unë atë e dua, nuk kemi hasmëri –

Kejsi dhe Stresi edhe pse të ndarë, akoma tërheqin vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë për jetën që bëjnë dhe raportin mes tyre. Kemi parë shpesh herë se...

Lifestyle

Kush ju pëlqen? –

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër emrat që përflitet shpesh herë në mediat rozë, për jetën që ajo bën. Së fundmi pas zënkave dhe...