Vajza e Shkumbinit e Mimozës shfaqet tërheqëse nga plazhi
Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta.Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër vite, shkruan “Kosovarja”.Përveç sukseseve në skenën muzikore, ata gëzojnë një jetë të lumtur bashkëshortore, ku nga martesa e tyre kanë dy fëmijë.Rozafa Kryeziu është vajza e tyre dhe njëkohësisht fëmija më i madh.

Ajo është një femër e bukur dhe atraktive, e cila shfaqet shpesh provokuese në rrjetet sociale.Së fundi, Rozafa ka publikuar një foto nga plazhi në llogarinë e saj ‘Instagram’.Derisa të njejtën fotografi të së bijës, Mimoza e ka ndarë me ndjekësit, duke e quajtur atë yll.

Edhe kësaj radhe Rozafa duket mjaftë bukur, derisa thekson linjat e saj nga pushimet.Marre nga Lajm24

Jonida Vokshi ndërpret emisionin për të puthur të fejuarin –Të intervistosh partnerin? Duket diçka e bukur, por edhe e sikletshme njëkohësisht. Ti ke përballë një person që e njeh mirë, por duhet t’i bësh pyetje, përgjigjet e të cilave me siguri i di shumë mirë. Këtë situatë e ka përjetuar Jonida Vokshi e cila ka intervistuar partnerin e saj, Besnikun në emisionin “Personale”. Në fakt më shumë se kaq personale nuk mund të ishte kjo bisedë.

Jonida ka publikuar një pjesë të intervistës, ku i thotë Besnikut që ti do të martohesh në shtator, po nusja si të ka dalë? A është ashtu siç e ke ëndërruar?

I vënë në siklet Besniku thotë që “Nusja është një loçkë”.

Për të mësuar më shumë për dëshirat e Besnikut në dasmë, Jonida e pyet për diçka të veçantë që do të donte të ndodhte ditën e dasmës së tyre, në mënyrë që ajo ta realizonte. Nga ana tjetër Besniku ka publikuar një moment tjetër të intervistës ku Jonida i kërkon një puthje. Besniku nuk mund ta refuzonte një puthje live në emision. Për më shumë me siguri do të ndiqni të shtunën në orën 20:00 në T-HD.

 

 

Marre nga TPZ.al

Zbulime të pabesueshme në oborrin e shtëpisë

Nuk besojmë se ka ndonjë njëri që nuk do të dëshironte të gjente papritur një thesar të fshehur apo të bënte një zbulim të rëndësishëm arkeologjik.

Por ka nga ata që janë realisht shumë me fat, pasi nuk u është nevojitur as të largohen shumë nga banesat e tyre, duke gjetur thesare të ndryshëm pak metra nga pragu i derës.

Ja disa histori të vërteta të njerëzve që kanë bërë zbulime të jashtëzakonshme në oborrin e shtëpisë së tyre.