Sport

Zyrtare: Kosova publikon listën e lojtarëve për ndeshjet ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë

Loading...

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Përfaqësuesja e Kosovës ndeshje n e parë të kualifikimeve për Evropianin 2020 do ta zhvillojë me 7 qershor në Podgoricë, ndërsa ndeshjen e dytë kundër Bullgarisë do ta zhvillojë me 10 qershor, shkruan GazetaBlic.

Ja lista e të ftuarve:


Loading...

Ndërkaq më poshtë mund ta shikoni orarin e stërvitjeve të Kombëtares tonë:

Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Orari i stërvitjeve:
02.06. ora: 18:00
03.06. ora: 11:00
03.06. ora: 17:00
04.06. ora: 11:00
05.06. ora: 10:30
14:00 Nisja për Podgoricë
06.06. ora: 18:00
08.06. ora: 18:00
09.06. ora: 19:00

/GazetaBlic/

Burimi

Loading...
SuperDyqani