Aktualitet

Zjarr Kryeministrisë dhe Kuvendit, Veliaj: Tirana nuk thyhet nga një stan me lepuj!

Loading...

TIRANË- Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar lidhur me bombat molotov që protestuesit e opozitës kanë hedhur ndaj Kryeministrisë dhe Kuvendit. (Lexo këtu)

Loading...

Kjo ndodh kur shikon shume episode “Game of Thrones” dhe e vetmja alternative qeverisese te duket zjarri i dragoit! Nisen si te dhunshem, perfunduan si telendare! Tirana nuk thyhet nga nje stan me lepuj! Puna, jo dhuna; e drejta, jo e liga; e mira, jo rrugaceria – kjo triumfon!,“-shkruan Veliaj.

Protestuesit e opozitës kanë hedhur bomba molotov ndaj Kryeministrisë dhe Kuvendit të Shqipërisë. Për disa momente zjarri ka pushtuar disa pjesë të institucioneve për t’u shuar disa momente më pas. 

(k.m/dosja.al)

The post Zjarr Kryeministrisë dhe Kuvendit, Veliaj: Tirana nuk thyhet nga një stan me lepuj! appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani