KOSOVA Lajme

Zhduket 45 vjeçari nga Podujeva, familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Loading...

Familja Dedaj nga fshati Buricë i Podujevës, kërkojnë ndihmë nga qytetarët nëse marrin informata apo e takojnë në ndonjë vend Hetem Dedaj (në foto është fotoja dhe të dhënat e tij personale), ta njoftojnë familjen e tij.

Familja Dedaj për Gazeta Blic, kanë thënë  se që nga dje nuk është lajmëruar dhe i kanë humbur gjitha kontaktet me të.

Ata kërkojnë nga qytetarët që t’u ndihmojnë që ta gjejnë familjarin e tyre.


Për çdo informatë që mund te dini, kontaktoni direkt me vëllaun e Hetemit, Mehdi Deda, në profilin e tij në facebook.

Loading...

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani