Histori njerëzore

Zgjedhjet në LDK: Anton Quni i jep leksion Lutfi Hazirit

Loading...


Në një sondazh të realizuar nga gazeta “Bota sot” në Facebook, me pyetjen, “Cili është kandidati i duhur për kryetar të LDK-së”, ndërmjet Lutfi Hazirit dhe Anton Qunit, ka fituar bindshëm ky i fundit, me 60 % diferencë të votave.

Loading...

Lutfi Haziri është përfolur si kandidati i mundshëm për kreun e LDK-së, mirëpo edhe Anton Quni pëlqehet nga elektorati i LDK-së.

Ndryshe, LDK-ja mban këtë të shtunë Kuvendin e saj Zgjedhor.

Burimi

Loading...
SuperDyqani