Kuriozitete

Zbulohet letra që mbretëresha i ka dërguar princeshës Diana

Loading...

Në martesën e saj, marrëdhënia me princ Charles nuk ka qenë gjithmonë e mirë e në një prej këtyre ditëve, ajo ka vendosur të thotë disa të vërteta. Ajo ka treguar se në marrëdhënien e tyre kanë qenë gjithmonë tre, ajo, Charles-i dhe Camila.

Loading...

Më vonë zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshortin e saj me James Hewiit.

Menjëherë pas kësaj deklarate, mbretëresha i nisi një letër asaj, ku e nxehur për prishjen e imazhit të djalit të saj, i shkruante: “Divorcohu njëherë e mirë!”. Edhe pikërisht kështu ndodhi, një vit më pas, në 1996, i dhanë fund martesës së tyre, e cila kishte mbaruar që në fillimet e saj.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani