Aktualitet

Zbulohet foto, kush është i riu që i qëlluan makinën me breshëri plumbash

Loading...

Dosja.al ka zbuluar dhe foton e Alirajt, i cili mbeti i lënduar pas atentati që iu bë sot në rrugën Vlorë –Novoselë në Afërsi të Urës së Mifolit.

I riu mësohet se ishte objektiv i këtij atentati me breshëri kallashnikovi, por që shpëtoi për mrekulli.

Ngjarja e rëndë është shënuar këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve mësohet se në drejtim të një makine që ishte në ecje në afërsi të Urës së Mifolit, është qëlluar me breshëri plumbash.

Mësohet se disa nga plumbat kanë prekur makinën, e cila ka marrë dëmtime të shumta. Po ashtu i plagosur ka mbetur dhe drejtuesi i mjetit, i cili është një 33-vjeçar.

(A.B. Dosja.al)

The post Zbulohet foto, kush është i riu që i qëlluan makinën me breshëri plumbash appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani