Lifestyle

Zbulohet e vërteta, pse Meghan i dha fund martesës së parë me producentin e filmave

Loading...

Meghan Markle u bë nënë për herë të parë disa javë më parë, pasi solli në jetë Archien, nga martesa me Princi Harry gati 1 vit më parë.

Por përpara se të martohej me Harryn, Meghan ishte e martuar prej dy vitesh me producentin amerikan Tevor Engelson, i cili disa ditë më parë u martua në një ceremoni madhëshorte.

Së fundmi, reporteri mbretëror, Ashley Pierson, ka zbuluar në dokumentarin  “Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood” se Meghan dhe Trevor qëndruan bashkë për 7 vite dhe martesa e tyre zgjati vetëm 2.

Loading...

“Problemi me martesën e tyre ishte distanca. Sapo u martuan, Meghan nisi përfshirjen në serialin “Suits” dhe teksa ajo gjendej në Toronto, ai jetonte në Los Angeles. Marrëdhënie thjesht nuk zgjati”, ka treguar ai.

The post Zbulohet e vërteta, pse Meghan i dha fund martesës së parë me producentin e filmave appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani