Lifestyle

Ylli i Instagramit, foto mbi kalin në ujë; plasin polemikat: E shkreta kafshë

Loading...

Një yll i Instagramit e ka gjetur veten përballë polemikave nga dashamirësit e kafshëve pasi ajo publikoi foto me mbi një kalë që ecte në ujë.

Influencuesja Kristen Hancher, 20 vjeç – që mburret me 5.8 milionë ndjekës në Instagram dhe një milion abonentë në YouTube – bëri një udhëtim në Anguilla kohët e fundit, ku vendosi të bëjë një fotografi mbi kalin që ecte në ujërat e thella.

Fotoja me titull ‘Road Old Town’ nga influencuesja, shkaktoi reagime negative nga ndjekësit, megjithatë, të cilët pretendonin se po e rrezikonte kalin për fotot e saja.