KOSOVA Lajme

Xhavit Haliti shkel Adem Grabovcin – bëhet shef i PDK-së në Pejë

Loading...

Nënkryetari i Kuvendit dhe i PDK-së, Xhavit Haliti, është zgjedhur sot kryetar i PDK-së, në qytetin e Pejës.

Kjo u bë e ditur nga njëri nga bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë, Arton Muhaxheri.

“E pritshme, urime kryetar”, ka shkruar Muhaxheri, teksa ia ka bashkangjitur urimit një fotografi të tij së bashku me Halitin.

Loading...

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani