Aktualitet Lajme

Wake Up/ Olti Rrumbullaku: Kishte ardhur koha ti futesha politikës

Loading...

Pedagogu i Fakultetit të Ekonomikut në Universitetin e Tiranës, Olti Rrumbullaku tani është pjesë e listave të shpallura zyrtarisht për këshilltarë në bashkinë e kryeqytetit.

I ftuar në ” Wake Up”, pedagogu i cili nuk është i vetmi  në radhët e akademikëve që kanë zgjedhur ti futen politikës ka shpjeguar dhe arsyet pse ka vendosur të kandidojë dhe të jetë në radhët e socialistëv.


Top Channel

Marre nga Top Channel

Loading...
SuperDyqani