Aktualitet

Votoi shkarkimin e anëtarit të KQZ-së, freshistët protestojnë para shtëpisë së Kastroit Islamit, i shoqëron Gjylameti

Loading...

TIRANË- Ri-Freshistët e Edi Ramës udhëhequr nga Kryetarja e Gruas Socialiste për Tiranën Blerina Gjylameti, shafqen duke protestuar para shtëpisë së Kastriot Islamit.

Blerina Gjylameti siç duket nga video është absolutisht e panjohur për Socialistët, po ashtu dhe ata për Blerinën. (kjo gje duket qarte nga video) Blerina Gjylameti është pedagoge e Fakultetit Ekonomik, Universiteti i Tiranes, kjo jo vetëm që nuk e nderon në detyrat profesionale dhe politike, por e bën të neveristshme dhe bajate.

Kjo protestë u bë, pasi Kastriot Islami votoi për shkarkimin e anëtarit të KQZ-së që mbështetej nga LSI. Nje grup i organizuar nga PS-ja tashmë Mavi, është mbledhur poshtë pallatit të Kastriot Islamit në formë proteste, duke e cilësuar tradhëtar, Kaci i Zi, etj… Shtëpia e tij ndodhet në njësinë Bashkiake 5, një ndër protestuesit është pedagoge e fakultetit Ekonomik, çfarë turpi!

(a.m/dosja.al)

The post Votoi shkarkimin e anëtarit të KQZ-së, freshistët protestojnë para shtëpisë së Kastroit Islamit, i shoqëron Gjylameti appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani