Aktualitet Lajme

Vlorë/ U qëllua me 25 plumba, si i shpëtoi 33-vjeçari atentatit

Loading...

VLORE Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Novoselë të Vlorës. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se një makinë është qëlluar me breshëri plumbash.  Të shtënat janë dëgjuar drejt një makine te ‘Ura e Mifolit’ në Novoselë. Makina  tip “Golf” mësohet të jetë qëlluar nga një mjet tjetër dhe  pas të shtënave mjeti […]

Loading...

The post Vlorë/ U qëllua me 25 plumba, si i shpëtoi 33-vjeçari atentatit appeared first on – News24.

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani