Lifestyle

Vip-at fillojnë “sfidën nudo”, iu bashkohet dhe Hueyda El Saied (FOTO)

Loading...

Balerina e njohur Hueyda EL Saied i bashkohet “sfidës nudo”.

Hueyda në postimet në rrjete sociale tregon se ndihet shumë e dashuruar me partnerin e saj Thierr. Çifti njihej prej 6 vitesh dhe për shumë kohë romanca e tyre u bë kryefjala e mediave.

Balerina së fundmi i është bashkuar sfidës së VIP-ave, të cilët kanë nisur të publikojnë foto nudo në rrjete sociale.

Pas Lindsay Lohan dhe Liam Payne, të cilët dogjën rrjetet sociale me fotot seksi, vëmendjen e të gjithëve së fundmi e ka marrë fotoja, që ka postuar Hueyda.

Loading...
Lindsay Lohan dhe Liam Payne

Balerina ka pozuar tërsisht e zhveshur në shtrat,  mbuluar vetëm me një tyl dhe flokët e mbledhura bisht.

Fotoja e balerinës ka tërhequr vëmendjen  e ndjeksve duke bërë që të vërshojnë në komente e pëlqime.

Balerina Hueyda EL Saied

(D.K/Dosja.al)

The post Vip-at fillojnë “sfidën nudo”, iu bashkohet dhe Hueyda El Saied (FOTO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani