Lajme

VIDEOLAJM/ Protestuesit rrahin “policin e infiltruar”. Ja çfarë ndodhi –

Loading...


Protestuesit e opozitës kanë goditur një person brenda turmës, që sipas Partisë Demokratike ishte një efektiv i ‘policisë i infiltruar’.

Pasi e kanë goditur dhe i kanë grisur veshjen, protestuesit e opozitës e kanë shtyrë atë në drejtim të policisë që mbajnë të rrethuar godinën e qeverisë.Nuk e dihet ende identitet i personit të përfshirë në këtë konflikt dhe si ishte zanafilla e kësaj përplasje.

Loading...

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani