Lifestyle

VIDEO+FOTO/ Sot finalja e Eurovision, ja kur këndon Jonida Maliqi –

Loading...


Jonida Maliqi do të perfomojë e dyta në radhë në finalen e madhe të Eurovizionit.

Finalja do të mbahet mbrëmjen e sotme, në Izrael dhe do të transmetohet në të gjitha televizionet e shteteve pjesëmarrëse.

Jonida ia doli ta çojë Shqipërinë në finale me shumë sukses dhe kënga e saj ‘Ktheju Tokës’, është pëlqyer së tepërmi edhe nga të huajt.

I urojmë fat këngëtares shqiptare në finale dhe shpresojmë për një renditje sa më të mirë në fund.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani