Sport

Video/ Tifozët zaptojnë fushën, Juventusi ndërpret ndeshjen!

Loading...

Sfida tradicionale në Vilar Perosa mes Juventusit A dhe Juventusit B është ndërprerë në minutën e 51-të për shkak se tifozë të shumtë kanë hyrë në fushë duke e pushtuar atë dhe duke detyruar ekipin bardhezi të shkojë në dhomat e zhveshjes, pasi sfida nuk mund të vazhdonte më tej, me fansat e shumtë që […]

Loading...

The post Video/ Tifozët zaptojnë fushën, Juventusi ndërpret ndeshjen! appeared first on – News24.

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani