Kuriozitete

VIDEO që po çmend rrjetin/ Presidenti ‘zëvendëson’ Rudi Vatën e i shënon një MetaGol Ramës

Loading...

Pas festës me tifozët e Celtic në Sarajevë, lajm që pushtoi mediat ndërkombëtare, presidenti i Republikës zëvendëson Rudi Vatën, ish lojtari dhe kapiteni i klubit legjendar skocez dhe shënon një super-gol kryeministrit Edi Rama, shkruan Syri.net.

Kjo është përmbajtja e videos që po bëhet virale në rrjetet sociale.

Loading...

Nëse në futboll ka supergol, për presidentin e Republikës dhe për kryeministrin Rama nga sot e në vazhdim do të ketë vetëm MetaGol.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani