Kuriozitete

VIDEO/ I propozon të dashurës për martesë në majë të vullkanit

Loading...


Ngjitja në majë të një vullkani aktiv do të ishte mjaft emocionues për shumë njerëz.

Por ky i dashur romantik vendosi ta bëjë akoma më emocionues ngjitjen në vullkanin 2 km.

Ai planifikoi ti propozonte të dashurës së tij, Alison pasi arritën në majën e vullkanit.

Loading...

Çifti po ngjitej për herë të parë në vullkan, në Mount Bromo, Indonezi, kur Jarod iu ul në gjunjë dhe i bëri pyetjen.

Në pamjet me dron shihet momenti kur Jarod ulet në gjunjë dhe nxjerr kutinë me unazën e martesës brenda. Alison e tronditur vendos duart në gojë, përqafon të dashurin dhe e puth.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani