Lajme

Video/ Gega e pëson keq në konferencë…shikoni çfarë bëjnë lojtarët e Partizanit –

Loading...

Duhej të ishte konferenca e titullit kampion dhe rezultoi pikërisht ashtu, por jo si e kishte menduar Skënder Gega, trajneri kampion i të kuqve. Në momentin që duhet të niste konferenca, lojtarët e Partizanit janë futur në sallë duke e lagur teknikun dhe duke nisur që aty festën…

Festa ne sallen e konferences on Vidnews.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani