Lifestyle

Vetëm me të brendshme dhe një mashkull lakuriq, Enca bën skena ‘të turpshme’ në shtrat (VD)

Loading...

TIRANË– Enca Haxhia së shpejti do të vijë në skenë me projekte të reja. Këngëtarja e lakmuar për hiret e saj nga shumë ndjekës, ka postuar videot me të nxehta që pritet të jenë pjesë e klipit të saj të ri.

Me të brendshme të kuqe dhe një mashkull lakuriq, Enca shikohet e shtrirë në shtrat duke u puthur dhe përkëdhelur. Këto skena i kalojnë pritshmëritë e ndjekësve pasi këngëtarja i ka tejkaluar normat.

Loading...

Më poshtë keni të hedhura dy videot e këngëtares, Enca Haxhia me skena erotike.

Edhe në videon e dytë, të hedhur në InstaStory, duken qartë skenat ‘e nxehta’.

(R.L/Dosja.al) 

 

The post Vetëm me të brendshme dhe një mashkull lakuriq, Enca bën skena ‘të turpshme’ në shtrat (VD) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani