Lifestyle

Vëri gishtin b*thës zoti Rama se nuk e ke mirë punën kështu –

Loading...


Ditën e djeshme aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja shpërtheu keq ndaj Kryeministrit Rama për gjobat që policët u vënë shoferëve me pa të drejtë, si dhe zbuloi se policët janë të detyruar të vendosin gjoba sepse e kanë me normë.

Por mesa duket Veleshnjës nuk i ka ikur akoma inati akoma, teksa në rrjetet sociale ka publikuar edhe mesazhet e njerëzve që janë dakord me shqetësimin e aktorit.

Mbi foton e postuar Veleshnja sërish shan keq Ramën duke i konfirmuar se shumica e njerëzve janë në të njëjtin mendim, e më tej i drejtohet sërish: “Vëri gishtin bythës zoti Rama se nuk e ke mirë punën kështu se boll na e vure ne popullit.”

Loading...

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani