Lajme

Vendimi i opozitës/ Protestë tek Policia e Tiranës, të hënën protestë kombëtare –

Loading...


Strukturat drejtuese të opozitës gjatë mbledhjes urgjente të orëve të vona kanë vendosur zhvillimin e dy protestave të mëdha.

Protesta e parë do të zhvillojnë ditën e dielë në orë 11:00 një protestë para Drejtorisë së Policisë së Tiranës për arrestimin e Sait Dollapit.

Ndërkohë që protesta e dytë do të zhvillohet ditën e hënë në orën 18:30, ku PD dhe LSI do të thërrasin një tubim kombëtar para Kryeministrisë.

 

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani