Lifestyle

‘Unë vdes për ty’, aktori i ‘Portokallisë’ i bën dedikimin unik gruas! Ka edhe një kritikë –

Loading...


Aktori i njohur Marin Orhanasi ka shkruar një mesazh të gjatë, dedikuar bashkëshortes së tij. Ai i shpreh hapur dashurinë e tij, përtej kufinjve. Me një foto të gruas në sfond, aktori ka shkruar fjalët e bukura që duken të dala nga thellësia e shpirtit.

Por, edhe pse e do shumë dhe ‘vdes’ për të Marini e ka një kritikë për bashkëshorten.

Po ktheje mi içik kokën ktheje se vdiqaaaaaa. Ktheje se e ktheva lokalin mbrapsht. O e bukura ime ti që më rri me kokë menjanë. Bën shumë mirë që shëtit, se fëmijët i kam unë që po të bëj foto. Por, ti nuk shetit veç këtu, shëtit edhe në zemrën time, gjithë kohës. Veç të lutem kujdes kur kalon tek aorta, se do na lesh në vend nga dashuria. E na vje zor se do thonë njerëzit: “Gjynof i shkreti vdiq se ja dorezoi zemrën nuses”. Po le të thonë mi ç’të duan, unë vdes për ty. Të kam mëngjes, dreke e darkë o karamele. Meqë ra fjala tek darka; na bëj ndonjë gjë për darkë se mbetem dukë ngrënë sallatë si lepuj,”-shkruan Marin Orhanasi në profiling e tij në Instagram.

Loading...

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani