Lifestyle

“Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit

Loading...

TIRANË– Alketa Vejsiu ka dashur që t’ja thotë publikisht Oriola Marashit se çfarë mendon për të. Modelja seksi prej ditësh na bëri me dije se sfiloi për markën ndërkombëtare ‘Guess’ e me sa duket Alketa Vejsiut i paska dalë parashikimi.

“Unë s’flas kot që t’i do të jesh ndërkombëtare”-ka shkruar Alketa përkrah fotos ku duket modelja, Oriola Marashi.

Me sa duket midis modeles dhe moderatores ekziston një raport tepër miqësor që pasi Oriola u bë pjesë e fushatës reklamuese për revistën “Class”.

Postimi i Alketa Vejsiut në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

The post “Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani