Lifestyle

“Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit –

Loading...


Alketa Vejsiu ka dashur që t’ja thotë publikisht Oriola Marashit se çfarë mendon për të. Modelja seksi prej ditësh na bëri me dije se sfiloi për markën ndërkombëtare ‘Guess’ e me sa duket Alketa Vejsiut i paska dalë parashikimi.

“Unë s’flas kot që t’i do të jesh ndërkombëtare”-ka shkruar Alketa përkrah fotos ku duket modelja, Oriola Marashi.

Me sa duket midis modeles dhe moderatores ekziston një raport tepër miqësor që pasi Oriola u bë pjesë e fushatës reklamuese për revistën “Class”.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani