Lifestyle

“Unë s’e kam problem hiç”, Orinda Huta kritikohet shpesh nga vjehrra dhe ja për çfarë…

Loading...

TIRANË– Orinda Huta prej kohësh bashkë me Turjanin janë bërë pjesë e produksionit të TV Klan ku prezantojnë disa emisione. E ftuar në mbrëmjen e të hënës “Në Kurthin e Piter Pan”, ajo ka rrëfyer detaje nga jeta bashkëshortore me Turjan Hyskën.

Fëmijët i drejtuan pyetjen nëse Turi e ka problem që moderatorja vesh taka dhe del gjithmonë më e gjatë se ai, por Orinda u shpreh se më problem nga të gjithë e ka vjehrra.

Loading...

“Unë se kam hiç problem me qenë i çikë më e gjatë se burri im, edhe burri im se ka fare problem, por ndonjëherë e hedh atë që shkurtoji në i çikë ato takat. Por, më problem se të gjithë, se burri dhe se unë e ka vjehrra ime. Ajo shqetësohet shumë dhe më thotë: Po shkurtoji i çikë ato takat se s’u bë nami”-është shprehur Orinda.

(R.L/Dosja.al)

The post “Unë s’e kam problem hiç”, Orinda Huta kritikohet shpesh nga vjehrra dhe ja për çfarë… appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani