Sport

Umtiti pranë largimit nga Barcelona, PSG në garë për francezin –

Loading...

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti duket se do të largohet nga ‘Camp Nou’ në fund të këtij edicioni.

Ky sezon nuk kaqenë më i miri për mbrojtësin francez që e ka kaluar pjesën më të madhe në pankinë pasi është përballur me disa lëndime. Gjithsesi Barcelona ka vendosur ta nxjerr në shitje lojtarin dhe pret ofertën më të lartë.

PSG, Arsenal, Juventus, Manchester City e Manchester United janë në garë për kampionin e botës.

Loading...

Lajmet e fundit nga Spanja bëjnë me dije se është PSG është më pranë për të nënshkruar me Umtitin. Kampionët e Spanjës duan që të përfitojnë rreth 65 milionë euro nga shitja e Umtitit që do të përdoren më pas për të përforcuar.

BalkanWeb

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani