Lifestyle

U zu keq me Feron, Duda bën deklaratën e fortë ndaj reperit: “S’merrem me fëmijë”

Loading...

Pak ditë më parë, dy reperët e njohur kosovarë, Fero dhe Duda u përfshinë në një sherr mes tyre, që lindi si pasojë e komentit të Feros për veten e tij “Unë jam artisti rap më i mirë në botë”.

Mirëpo, Dudës nuk i pëlqeu kjo deklaratë e Feros dhe iu kundërvu në komente, që rezultoi në një konflikt me gjuhë agresive ndaj dy këngëtarëve.

Por pak më parë, Duda ka vendosur t’i japë fund sherrit me Feron, duke publikuar një foto në Instagram dhe karshi saj, ka shkruar se nuk merret më me këtë çështje.

Loading...

“Un smirrna me fmijë se boll tmit jam tu i rrit e tu msu… TA KOM FAL UNË a fansat qka bojn nuk jap pergjegjsi”, shkruan Duda.

The post U zu keq me Feron, Duda bën deklaratën e fortë ndaj reperit: “S’merrem me fëmijë” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani