Lifestyle

U shkërmoqët nga epshi (VIDEO) –

Loading...


Bora Zemani ka postuar një video humoristike të realizuar bashkë me vëllezërit Veshaj. Moderatorja e veshur si dhëndër, me kostum dhe papion, ndërsa djemtë të veshur si nuse, kanë kërcyer një këngë romantike.

Të përqafuar me njëri-tjetrin, Bora dhe binjakët nuk e prisnin komentin e aktorit, Visjan Ukcenaj.

“Ça jeni tu bo mi vajza se u shkërmoqët nga epshi,”- shkruan Visjani në postimin e Bora Zemanit.

Moderatorja i është përgjigjur me emoji të qeshurash, dhe mesa duket është humor mes miqsh.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani