Lifestyle

U kap në flagrancë me ish të dashurin e Morena Tarakut, shpërthen keq Vildane Zeneli

Loading...

Ditën e djeshme, modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, mësohet të ishte nën shoqërinë e Sasha Sobhanit, ish të dashurit të shumë përfolur të Morena Tarakut.

Vildane publikoi një foto në Instastory ku shihej krahë Sashës në Amsterdam duke drekuar, një postim që ngjalli dyshimet se mes dyshes mund të kishte nisur një histori dashurie.

Por mbi këto lajme ka reaguar së fundmi Vildane, e cila ka mohuar fjalët për një lidhje dhe ka shpërthyer ndaj gazetarëve.

Loading...

“Ka disa dështak si puna e gazetarëve  që u pëlqen të spekulojnë dhe të besojnë çdo gjë. Nëse nuk e dini se çfarë bej dhe çfarë kam bërë prej kohësh mjaft shkruat mbeturina për 10 euro. Të paktën nxirrni faktet ashtu siç janë”, ka shkruar modelja në postimin e saj.

The post U kap në flagrancë me ish të dashurin e Morena Tarakut, shpërthen keq Vildane Zeneli appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani