Kuriozitete

Tronditëse/ 61-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e nipit të saj gay pas 10 vitesh në menopauz

Loading...

 BRITANI E MADHE- Një histori e pazkontë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku një 61-vjeçare ka sjellur në jetë fëmijën e djalit të saj 32-vjeçar gay, i cili është  në një lidhje homoseksuale.

Kind Cecile Eledge, edhe pse në një moshë kaq të thyer, 61 vjeçarja ka mundur të bëjë me fëmijë djalin e saj Matthew, 32 vjeç dhe partnerin e tij Elliot Dougherty, 29 vjeç.

Eledge ka pranuar që të mbajë në trupin e saj fëmijën e të bririt, me vezoret e motrës së Elloiotit. Ajo ishte 26  vjeç por nuk e mbajti fëmijën e të vëllait në trupin e saj.

Loading...
Çifti gay dhe fëmija 

Pasi mori rezultate të mira nga analizat, 61 vjeçarja ishte në gjendje të mirë për të sjellë në jetë një fëmijë, pasi i trupi i saj, ishte si i një 40-vjeçarje.

61- vjeçarja lindi sërish pas 30 vitesh, teksa ka rreth 10 vjet që po kalon periudhën e menopauzës.

 Burimi:  Heart 

A.C/Dosja.al

The post Tronditëse/ 61-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e nipit të saj gay pas 10 vitesh në menopauz appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani