Aktualitet Lajme

Trondit i riu shqiptar, shkon e gjuan komshien e tij pa arsye

Loading...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një djalë i ri është arrestuar nga policia në Fushë Arrëz pasi ka goditur fizikisht një grua.

Mësohet se i riu me inicialet M.N, 27 vjeç, ka shkuar dhe ka trokitur në derën ku banonte fqinja e tij dhe kur ajo e hapi, ai e ka qëlluar.

Loading...

Gruaja në fjalë ka kërkuar menjëherë ndihmën e policisë, të cilët kanë ndërhyrë dhe e kanë arrestuar të riun, ndërsa viktima është paraqitur me shenja dh.une në polici.

Sipas të dhënave, i riu ka ushtruar dhu.në dhe në disa raste të tjera pasi ka ankesa për të dhe nga banorë të tjerë të zonës.

 

The post Trondit i riu shqiptar, shkon e gjuan komshien e tij pa arsye appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani