Aktualitet Lajme

Tra.gjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 9 burri, ndërron jetë menjëherë

Loading...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Një burrë 61 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 9 i pallatit ku jetonte.

Kjo ngjarje ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit në rrugën “Kongresi i Tiranës” dhe dyshohet se viktima ishte i rënduar psikologjikisht.

Loading...

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 9 në rrugën “Kongresi i Tiranës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 9- të i banesës shtetasi F. XH.,61 vjeç,  ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

The post Tra.gjike në Tiranë/ Hidhet nga kati i 9 burri, ndërron jetë menjëherë appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani