Sport

Totti: De Rossi është ‘vëllai im’!

Loading...

Francesco Totti thotë se Daniele De Rossi ka qenë dhe gjithmonë do të jetë vëllai im, pasi Roma njoftoi se mesfushori do të largohet nga klubi.

Largimi i De Rossi vjen dy vjet pasi Francesco Totti u pensionua, edhe pse 35-vjeçari ka plane për të luajtur, ndërsa Totti u bë menjëherë drejtor i klubit, përcjell GazetaBlic.

“Sot është një ditë e trishtuar,” shkroi Totti në Instagram.

Loading...

“Sot, një tjetër kapitull i rëndësishëm në historinë e Romës po mbyllet, por mbi të gjithë është Roma.”

“Ne jemi rritur së bashku. Unë vetëm dua t’ju them se ju keni qenë dhe gjithmonë do të jeni vëllai im. Ju uroj më të mirën në çdo gjë që bëni. Të dua Daniele”, përfundoi Totti.

/GazetaBlic/

Burimi

Loading...
SuperDyqani