Sport

Tifozët ofendojnë Pogba, i kërkojnë trajnerit ta largojë

Loading...

Ndërkohë që në të gjithë stadiumet e tjerë atmosfera në ndeshjet e fundit të sezonit ishte pozitive, në Old Trafford situata ishte e rëndë.

Manchester United është mposhtur 2-0 nga Cardiff që e kishte siguruar rënien nga kategoria dhe tifozëve nuk u ka pëlqyer aspak kjo gjë.

Në shënjestrën e tyre ka qenë Paul Pogba, mesfushori francez ka zhgënjyer edhe në ndeshjen e fundit dhe duhet të dëgjonte ofendimet e tyre teksa po largohej në dhomat e zhveshjes.


Më poshtë do të dëgjoni mbështetësit duke i thënë “you’re fucking shit” (je një copë mu*i), si dhe i sugjerojnë Solskjaer ta largojë sa më shpejtë të jetë e mundur. ts

Loading...

Burimi

Loading...
SuperDyqani