Sport

Tifozët e Juventusit në ankth, Anjeli dhe Alegri nuk takohen –

Loading...

Pritej të kishte zhvillime dita e sotme në shtëpinë e Juventusit, teksa ishte paralajmëruar një takim i nivelit të lartë mes presidentit Anjeli dhe trajnerit Alegri, kun ë tavolinë do të ishin dhe zëvendëspresidenti Pavel Nedved e dhe drejtori Fabio Paratiçi.

Por, takimi i shumëpritur nuk është zhvilluar dhe kjo ka bërë që të mbeten në ajër shumë çështje në shtëpinë bardhezi. Fjala e fundit e Anjelit pak ditë më parë “Alegri qëndron, por më pas varet nga ai”, ka hapur shumë teza të ndryshme në Apenine. Së fundmi ka qenë ish-drejtori Moxhi që në një intervistë është shprehur se Alegri do të qëndrojë te Juvja, por vetëm për investim e duhuara.

(Balkanweb)

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani