Lifestyle

‘Ti je familje’, fjalët e ëmbla që Bora Zemani dëgjon nga djali i saj

Loading...

Bora Zemani pas ndarjes nga burri dhe babai i djalit të saj, përpos karrierës dhe punës një pjesë të madhe të kohës së saj e kalon me djalin.

Vetëm 4-vjeç, por Arbori di mirë si të shpreh dashurinë për nënën e tij. Ashtu siç ka ndodhur në videot e postuara në Instastories nga Bora, e përqafuar me djalin ajo dëgjon prej tij fjalët më të ëmbla.

Më thuaj ndonjë fjalë të bukur?- e pyet moderatorja.

-Ti je bukuroshe.

-Po tjetër?

-Ti je familje,”- i tha Arbori.

Kaq mjaftoi që Bora ta harronte për një moment telefonin dhe të puthte plot dashuri djalin e saj.

Loading...

“Ça jam? O dashuri, o dritë, o jetë! O zemra e mamit ti! Familje je dhe ti, jemi familje dashuri”,-u shpreh Bora.

Nga video që ka publikuar Bora me djalin.

L.K/Dosja.al

The post ‘Ti je familje’, fjalët e ëmbla që Bora Zemani dëgjon nga djali i saj appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani