KOSOVA

Ther një person, arrestohet –

Loading...

10:32, 13 Maj 2019

Një mashkull është arrestuar pasi më 11 maj në ora 23:15 në fshatin Gllogoc ka therur një person.

Policia ka konfiskuar në vendin e ngjarjes një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast, njofton .

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani