Kuriozitete

Temperatura deri në 29 °C, moti për sot

Loading...


Meteoalb bën të ditur se moti ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Mjegull e mjegullinë lokale në orët e mëngjesit pranë zonave luginore dhe malore.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Jugperëndim me shpejtësi 1-8 m/sek. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 0-1 ballë.

Loading...

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër    10/27 Diell re

Kukës    10/24 Diell re

Lezhë    11/28 Diell re

Dibër    9/22 Diell re

Durrës    12/27 Diell re

Tiranë    11/29 Diell re

Elbasan    11/29 Diell re

Berat    9/29 Diell re

Vlorë    12/28 Diell re

Korçë    7/22 Diell re

Gjirokastër    9/28 Diell re

Sarandë    13/27 Diell re.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani