Aktualitet

të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së Elbasanit, s’ka viktima

Loading...

ELBASAN– Të shtëna me armë në qytetin e Elbasanit. Fatmirësisht raportohet për të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit, por nuk dihen detaje të tjera lidhur me këto ngjarje.

Policia ka shkruar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personave që kanë qëlluar me armë.

(k.m./dosja.al)

The post të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së Elbasanit, s’ka viktima appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani