KOSOVA

Të shtëna me armë zjarri në rrugën Prishtinë-Pejë, një i plagosur –

Loading...

22:06, 17 Maj 2019

Sot rreth orës 19:00 është plagosur një person në rrugën Prishtinë-Pejë (saktësisht në një pompë derivatesh), si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Dyshohet se pas të shtënave me armë zjarri drejt viktimës, personat e dyshuar janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, transmeton .

“Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërkohë që hetuesit policorë kanë identifikuar personat e dyshuar dhe janë në kërkim të tyre”, ka thënë zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtina, Flora Ahmeti.

klankosova.tv

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani