Lifestyle

Të gjithë e akuzojnë për filtra, por ja çfarë bën Luana për të na vërtetuar të kundërtën (VD)

Loading...

TIRANË– Moderatorja, Luana Vjollca është shfaqur tejet ‘e nxehtë’ në fotot e fundit që ka hedhur në rrjete sociale dhe të gjithë ndjekësit kanë vërshuar në komente, por ka edhe nga ata që e akuzojnë se përdor filtra.

Megjithatë, Luana Vjollca në përgjigje të të gjithë atyre që dyshojnë në bukurinë e saj, ka ndarë disa video nga momenti kur po realizonte setin e fotove. Pa make-up dhe vetëm me një fustan të thjeshtë të bardhë mbas trupi, moderatorja duket super në formë.

Loading...

Më poshtë janë ilustruar videot e hedhura nga Luana Vjollca në InstaStory.

 

 

(R.L/Dosja.al)

The post Të gjithë e akuzojnë për filtra, por ja çfarë bën Luana për të na vërtetuar të kundërtën (VD) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani