Lifestyle

Të dua! Meriton një milion të tilla –

Loading...


Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë. Edhe pse është gjithmonë e angazhuar me punë këngëtarja asnjëherë nuk lë pas dore familjen e saj.

Së fundmi, Bebe ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku tregon surprizën që i ka bërë mamasë së saj në ditën e nënës.

“Çanta e parë ‘Chanel’ për mamanë. Të dua, meriton një milion çanta ‘Chanel”, ka shkruar këngëtarja.

“Pse më gënjeve?”, dëgjohet ajo t’i thotë Bebes duke qeshur, teksa hap dhuratën.

Kujtojmë se para disa muajsh, Bebe publikoi këngën ‘Last Hurrah’, e cila rezultoi shumë e suksesshëm, ndërsa së shpejti pritet nxjerrë dhe albumin e saj të ri.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani