Lifestyle

S’pushojnë gafat e anglishtes së Jonida Maliqit, rrjeti tërbohet nga shprehjet epike (VD)

Loading...

Më shumë bujë se kënga, kanë bërë gafat e këngëtares me gjuhën angleze, që e kanë kthyer objekt diskutimi në rrjet.

Pas videos së parë, që u publikua nga Dosja.al mëngjesin e sotëm, Maliqi vazhdon me gafat e saj.

Sipas rregullave të Eurovizionit, ajo është marrë në pyetje nga një gazetar dhe Maliqi, ngatërroi disa herë fjalët “prapaskena”, foljen “fle”, që nga “slept”, e shqiptoi “slipt”.

Në sy të ndjekësve të shumtë, ka rënë edhe e qeshura e saj. Ajo nuk ka ndaluar të qeshurën, duke tentuar ndoshta të mbulojë gafat.

{“videoid”:1557928409584,”type”:1,”ratio”:0.75}

Jonida Maliqi , gafat ne Eurovision on Vidnews.

F.G/Dosja.al

The post S’pushojnë gafat e anglishtes së Jonida Maliqit, rrjeti tërbohet nga shprehjet epike (VD) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani