Lifestyle

Sot është një yll, por e keni parë si dukej Afërdita Dreshaj para famës?

Loading...

Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve vitin e kaluar kur u martua me të dashurin e saj çek.

Afërdita është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku pak më parë ka publikuar një foto të vetes kur ishte thjeshtë fëmijë.

Në këtë video, modelja shqiptare shihet me flokët kafë dhe duke kënduar në një koncert. “Unë e vogël duke kënduar”, ka shkruar modelja krah kësaj videoje të vetes, ku ndryshimi është shumë i madh.

Loading...

The post Sot është një yll, por e keni parë si dukej Afërdita Dreshaj para famës? appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani